Bookworms World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиПоследната книга, която прочетох... - Page 2 3f6f1ba3f7c31962Регистрирайте сеВход
RealTop.net BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Музиката, която звучи в момента
Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyВто Апр 01, 2014 12:31 am by nebel

» Младият Зейфод и безопасността
Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 2:41 pm by a Word Child

» Почти безобидна
Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 2:40 pm by a Word Child

» Сбогом и благодаря за рибата
Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 2:39 pm by a Word Child

» Животът, вселената и всичко останало
Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 2:39 pm by a Word Child

» Ресторант на края на вселената
Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 2:38 pm by a Word Child

» Пътеводител на галактическия стопаджия
Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 2:36 pm by a Word Child

» Любими автори
Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyНед Юли 21, 2013 3:29 pm by Sky

» Избор на книги
Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyНед Юли 21, 2013 3:26 pm by Sky

Книга на месеца

"Книгата разказва историята на малката Лизел, която попада при приемно семейство след смъртта на брат си. Новото й семейство, макар и бедно, я приема с цялата любов, на която е способно, като новият й баща я научава да чете и разбере красотата и силата на думите."

 

 Последната книга, която прочетох...

Go down 
+9
Halinor
Сумире
blue_
orion.
wenchy
nintendoCat
Lalondale
McDreamiell
a Word Child
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Сумире
Потребител
Потребител
Сумире


Любими автори : Харуки Мураками е под светлината на прожекторите в момента.
Брой мнения : 2
От : София

Последната книга, която прочетох... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох...   Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyВто Окт 23, 2012 5:31 pm

Харуки Мураками - Спутник, моя любов.
Вдъхнови ме и се влюбих в този човек. Ако го срещна някой ден предполагам, че ще се залепя като лепка за него само за да успея да почерпя от гения му. ^^
Върнете се в началото Go down
a Word Child
“We read to know that we are not alone.”
“We read to know that we are not alone.”
a Word Child


Любими автори : Сартр, Оруел, Паланюк, Буковски
Брой мнения : 126
Възраст : 30
От : Габрово

Последната книга, която прочетох... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох...   Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyСря Окт 31, 2012 11:14 am

Чудовищна команда на Пратчет ftw <3 Усещам как 90% от лекциите ще се превърнат в Пратчет-тайм.

Любовта е куче от ада на Чарлз Буковски - има ли смисъл да се коментира дори. Искрен до абсурд. <3

(въх, нещо прекалено малко чета ._. )
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/selena.yordanova https://twitter.com/sn0wblind_
a Word Child
“We read to know that we are not alone.”
“We read to know that we are not alone.”
a Word Child


Любими автори : Сартр, Оруел, Паланюк, Буковски
Брой мнения : 126
Възраст : 30
От : Габрово

Последната книга, която прочетох... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох...   Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyВто Мар 12, 2013 6:26 pm

Последните бяха... разни стихосбирки на Виргиния Захариева - "Камъкът, който не слуша реката" и "Кокошката с зашитото око". Първата ми хареса ужасно много, от втората не съм чак толкова впечатлена, но е приятно четиво.

+ "Що е метафизика" на Мартин Хайдегер. Е, този пич ми е твърде сложен... все още. -.-
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/selena.yordanova https://twitter.com/sn0wblind_
Halinor
Потребител
Потребител
Halinor


Любими автори : Толкин, Ротфус, Сандерсън, Зюсак, Пратчет, Роулинг, Гейман, Бредбъри
Любим жанр : Фентъзи
Брой мнения : 4
Възраст : 30
От : Варна

Последната книга, която прочетох... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох...   Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyНед Мар 17, 2013 11:37 am

Брандън Сандерсън - "Пътят на кралете" - #нимоа Сандерсън е величие във фентъзи жанра, героите му те карат да се влюбваш лудо в тях и копнееш да им подражаваш. Looking forward to "Elantris" and the next part of The Stormlight Archive.
Върнете се в началото Go down
Nox Aeterna
Потребител
Потребител
Nox Aeterna


Любими автори : Джордж Мартин, Едгар Алан По, Анджей Сапковски, Толкин, Gail Carriger
Любим жанр : фентъзи, класика, исторически криминалета, ърбън фентъзи
Брой мнения : 5
Възраст : 30
От : Велико Търново

Последната книга, която прочетох... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох...   Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyНед Мар 17, 2013 12:58 pm

Джоан Харис Спи, бледа сестро. Е, не това ме отвя тотално! Отначало ми се искаше да я захвърля (героинята беше мн доста лошо положение), но след средата ме държа в напрежение. Задоволително готическо! ^^
Върнете се в началото Go down
a Word Child
“We read to know that we are not alone.”
“We read to know that we are not alone.”
a Word Child


Любими автори : Сартр, Оруел, Паланюк, Буковски
Брой мнения : 126
Възраст : 30
От : Габрово

Последната книга, която прочетох... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох...   Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyПон Мар 18, 2013 4:38 pm

Малко той, малко аз, малко ние на Мария Василева... *шок.смут* Страхотна е. Вълшебна.


Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/selena.yordanova https://twitter.com/sn0wblind_
Lady Jane.
The Nine Days' Queen
Lady Jane.


Брой мнения : 2
Възраст : 31
От : Пловдив

Последната книга, която прочетох... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох...   Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyПон Мар 18, 2013 5:05 pm

В името на голямата цел. Зад Кадър от Бианка Панова. Книгата не е за всеки, трябва да си върл фен на художествената гимнастика или поне бивша гимнастика, за да се хванеш да я четеш. Учудващо, но ме очарова! Панова е успяла страшно реалистично да опише гимнастиката по време на Нешка и просто не успях да мигна докато не "изядох" книгата до корица.
Върнете се в началото Go down
Lalondale
Потребител
Потребител
Lalondale


Любим жанр : Всичко. И под всичко имам предвид всичко.
Брой мнения : 28
От : Бургас.

Последната книга, която прочетох... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох...   Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyНед Апр 14, 2013 2:43 pm

"Последния олимпиец" от Рик Риърдън (последната книга от поредицата Пърси Джаксън и Боговете на Олимп). Да съм честна, наистина гледах да я прочета бързичко, че вече да се свършва и да почвам другата поредица. Но ми хареса. Доста.
"451 градуса по Фаренхайт" от Рей Бредбъри, която отлагах вече година. Не знам какво очаквах. Беше приятна, донякъде, но само толкова.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/dersestrider
Starshine
Потребител
Потребител



Брой мнения : 2

Последната книга, която прочетох... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох...   Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyПет Апр 19, 2013 9:32 am

"Добри поличби" на Пратчет и Геймън
Страшно забавна, лека и приятна книжка.
Върнете се в началото Go down
Sky
Потребител
Потребител
Sky


Любими автори : Роджър Зелазни, Сергей Лукяненко, Ришел Мийд, Дж. К. Роулинг
Любим жанр : Фентъзи
Брой мнения : 3
Възраст : 29
От : София

Последната книга, която прочетох... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох...   Последната книга, която прочетох... - Page 2 EmptyНед Юли 21, 2013 3:13 pm

Joanne Harris-Peaches for Monsieur le Curé и Ришел Мийд-Индигова магия. И двете бяха страхотни. ^^
Върнете се в началото Go down
http://enigma.ace.st/
Sponsored content





Последната книга, която прочетох... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох...   Последната книга, която прочетох... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Последната книга, която прочетох...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Последната книга, която си купих
» Книгата, която ме промени
» Музиката, която звучи в момента
» Любима книга
» Любима книга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bookworms World :: Светът на книгите :: За книгите-
Идете на: