Bookworms World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиВампири срещу магьосници 3f6f1ba3f7c31962Регистрирайте сеВход
RealTop.net BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Музиката, която звучи в момента
Вампири срещу магьосници EmptyВто Апр 01, 2014 12:31 am by nebel

» Младият Зейфод и безопасността
Вампири срещу магьосници EmptyПет Дек 20, 2013 2:41 pm by a Word Child

» Почти безобидна
Вампири срещу магьосници EmptyПет Дек 20, 2013 2:40 pm by a Word Child

» Сбогом и благодаря за рибата
Вампири срещу магьосници EmptyПет Дек 20, 2013 2:39 pm by a Word Child

» Животът, вселената и всичко останало
Вампири срещу магьосници EmptyПет Дек 20, 2013 2:39 pm by a Word Child

» Ресторант на края на вселената
Вампири срещу магьосници EmptyПет Дек 20, 2013 2:38 pm by a Word Child

» Пътеводител на галактическия стопаджия
Вампири срещу магьосници EmptyПет Дек 20, 2013 2:36 pm by a Word Child

» Любими автори
Вампири срещу магьосници EmptyНед Юли 21, 2013 3:29 pm by Sky

» Избор на книги
Вампири срещу магьосници EmptyНед Юли 21, 2013 3:26 pm by Sky

Книга на месеца

"Книгата разказва историята на малката Лизел, която попада при приемно семейство след смъртта на брат си. Новото й семейство, макар и бедно, я приема с цялата любов, на която е способно, като новият й баща я научава да чете и разбере красотата и силата на думите."

 

 Вампири срещу магьосници

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
nebel
er erinnert sich nicht mehr
er erinnert sich nicht mehr
nebel


Любими автори : Тери Пратчет, Рей Бредбъри
Любим жанр : Фентъзи
Брой мнения : 49
Възраст : 26
От : Плевен

Вампири срещу магьосници Empty
ПисанеЗаглавие: Вампири срещу магьосници   Вампири срещу магьосници EmptyЧет Юли 19, 2012 2:02 pm

Коя раса предпочитате? Защо?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/momchil.benov
nintendoCat
when the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives
when the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives
nintendoCat


Любими автори : J. R. R. Tolkien, Edgar Allan Poe, H.P. Lovecraft
Любим жанр : Horror, Sci-Fi, High fantasy
Брой мнения : 16
Възраст : 29
От : Пазарджик

Вампири срещу магьосници Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири срещу магьосници   Вампири срещу магьосници EmptyЧет Юли 19, 2012 2:47 pm

Като поразгледах темата за книга, която ни е променила, мисля, че на този въпрос една солидна част от форума ще отговори еднакво - магьосници, естествено =D

Не съм се замисляла, в интерес на истината. Няколко са причините, поради които избирам магьосници пред вампирите (като това не значи, че не ги харесвам тези последните :))

1. Очевидната причина, която стои на първо място е, че вампирите са изключително комерсиални и нашумяха напоследък. А мен комерсиалното не ме привлича, незнайно защо. През далеееечната 2005г. бях зарибена по Ан Райс и ми попаднаха "Интервю с вампир" и "Вампирът Виторио". От тогава съм влюбена в тези същества, но...

2. ...вампирът си е животно, колкото и изящни същества да са :) За мен по-примамливи са човешките качества, които притежават магьосниците.

3. Спектъра на възможностите и способностите на магьосниците е в гугли по-голям от този на вампирите. Общо взето колкото и да ги харесвам, все пак признавам факта, че за нищо не стават :D Освен да се посветят на себе си и собственото си съществуване.

И не мисля, че в момента мога да се сетя нещо повече, ще допълня ако ми изникне друга смислена причина и ми е по силите да я обясня puff


Oh, phooey. Втаса ми отварата в pottermore докато писах :с
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nintendocat https://twitter.com/#!/nintendocatt http://www.pottermore.com/en/profile/yewrain42
 
Вампири срещу магьосници
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bookworms World :: Светът на книгите :: Фентъзи-
Идете на: